Späť na: Produkty

On Guard® Mouthwash – Ústna voda OnGuard

 

Často hľadáme bezpečné produkty, ktoré by sme mohli používať my i naša rodina. Ústna voda dōTERRA On Guard bola vytvorená práve v tomto duchu. Na túto účinnú ústnu vodu boli použité len tie najlepšie ingrediencie s využitím účinkov zmesi esenciálnych olejov dōTERRA On Guard pre vaše každodenné použitie. Teraz môžete zaradiť ústnu vodu dōTERRA On Guard do vašej každodennej starostlivosti o ústnu hygienu.
Ústna voda dōTERRA On Guard neobsahuje alkohol a vďaka svojmu zloženiu čistí zuby a ďasná. Pomáha podporovať celkové zdravie ústnej dutiny. Osviežujúca zmes esenciálnych olejov dōTERRA On Guard zanechá svieži dych a jasný úsmev. Silné účinky patentovanej zmesi esenciálnych olejov CPTG™ z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu, rozmarínu a myrhy v kombinácii s ostatnými prírodnými zložkami pomáhajú podporovať zdravú ústnu dutinu. Výťažok z miswaku osviežuje dych a udržiava čisté zuby, znižuje nadmernú tvorbu povlaku pričom xylitol pomáha podporovať neporušenosť zubov. Pridajte ústnu vodu dōTERRA On Guard do vašej starostlivosti o ústnu hygienu, aby ste okrem bežného umývania zubov a čistenia dentálnou niťou podporili zdravie vašej ústnej dutiny a dlhotrvajúci svieži dych.

Objednávacie číslo: 60207994
Veľkosť balenia: 473 ml

Maloobchodná cena: 22.67 €

Mám záujem


Použitie:

Pred použití dobre pretrepať. Dôkladne vyplachujte ústnou vodou dōTERRA On Guard 60 sekúnd. Používajte ráno a večer po umytí zubov prírodnou bieliacou zubnou pastou dōTERRA On Guard.

Benefity:

• Patentovaná zmes esenciálnych olejov dōTERRA On Guard je zložená z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu a rozmarínu, preto čistí a upokojuje ústnu dutinu • Výťažok z miswaku pomáha udržiavať čisté zuby znižovaním tvorby nadmerného povlaku • Používajte ústnu vodu dōTERRA On Guard po jedle a osviežte svoj dych a rozžiarte úsmev • Používajte ústnu vodu dōTERRA On Guard na podporu zdravých zubov a neporušenosti ďasien.

Upozornenie:

Neprehĺtajte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt nepoužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený alebo chýba.


Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu