Bergamot – Bergamot

Citrus bergamia

 

Obľúbený masážny olej. Olej citrónovej trávy poskytuje štipľavú, dymovú arómu a ponúka očisťujúci a posilňujúci účinok pre pokožku.

Objednávacie číslo: 30790001
Veľkosť balenia: 15 ml

Maloobchodná cena: 40.00 €

Mám záujem


Charakteristika:

Bergamot je najjemnejší z citrusových plodov, požadujúci špeciálne klimatické a pôdne podmienky aby prosperoval. Taliani používali Bergamot už roky, pretože redukoval pocity stresu, upokojoval a omladzoval pokožku. V Grécku je nezrelé ovocie používané ako bonbóny, jedia sa lyžičkou ako dezert alebo ku kávou. Bergamot je unikátny medzi citrusovými olejmi pre svoju upokojujúcu a povznášajúcu schopnosť, ktorý pôsobí priaznivo pri zlých pocitoch a úzkosti. Zároveň aj čistí pleť, na ktorú ma upokojujúci účinok.

Emocionálne pôsobenie:

Olej sebaprijatia.

Použitie:

Rozptýľte ho v triede, v práci alebo doma, pri vysokom stresovom napätí. Naneste na pokožku počas sprchovania alebo inhalujte, aby ste precítili jeho upokojujúcu arómu a zároveň si užívajte jeho čistiace benefity. Vylepšite si svoj Early Grey čaj pridaním niekoľkých kvapiek bergamotu. Naneste si ho na nohy pred spaním, alebo ho spojte s doTERRA Fractionated olejom, pre upokojujúcu a relaxačnú masáž. Pridajte jednu až dve kvapky do vášho pleťového čistiaceho prostriedku.

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, pod lekárskym dohľadom, použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom, a citlivých miest. Vyhnite sa slnečnému žiareniu po dobu 12 hodín od aplikácie produktu.


Benefity:

Má upokojujúcu arómu, priaznivé čistiace účinky na pleť. Najčastejšie sa používa pri masážnych terapiách pre jeho upokojujúce výhody.

Popis vône:

Citrusová, korenistá, s vysokým kvetnatým tónom.

 

Spôsob získavania:
Lisovanie za studena.

Zberná časť rastliny:
Bergamotova kôra.

Hlavná zložka:
Limonene, linalyl acetate

Skúsenosti:

Na zbavenie sa závislosti, smútku, nespavosti a na emocionálnu rovnováhu difúzujte 2 kvapky esenciálneho oleja. Na psoriázu, akné a kožné problémy natrite 1 - 2 kvapky na postihnuté miesto.

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem sa registrovať