Cypress – Cyprus

Cupressus sempervirens

 

Čistá a svieža vôňa cyprusového esenciálneho oleja podporuje vitalitu a energiu, zatiaľ čo lokálnou aplikáciou pomáha oživiť zmysly.

Objednávacie číslo: 30050001
Veľkosť balenia: 15 ml

Maloobchodná cena: 21.67 €

Mám záujem


Charakteristika:

Je získaný z vetiev vysokého ihličnatého stromu. Cyprusový esenciálny olej má sviežu a čistú vôňu, ktorá povzbudzuje a osviežuje. Je často používaný v kúpeľoch a pri masážach. Môže sa používať rozptýlený vo vzduchu alebo sa priamo inhaluje, no nemal by sa požívať. Obsahuje monoterpén, ktorý je prospešný pre mastný typ pleti. Pomáha stimulovať emócie.

Emocionálne pôsobenie:

Olej toku a pohybu.

Použitie:

Po dlhom behu ho aplikujte na nohy a chodidlá pre osviežujúci pocit. Rovnako aplikujte dve až tri kvapky na hruď predtým ako pôjdete von, pretože podporuje vitalitu a energiu. Rozptýľte ho vo vzduchu s limetkovým olejom pre povzbudzujúcu vôňu. Zmiešajte cyprusový a grapefruitový esenciálny olej s doTERRA kokosovým olejom pre osviežujúcu masáž. Pridajte dve kvapky do tonera, aby ste vylepšili vzhľad mastnej pleti.

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, alebo pod lekárskym dohľadom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom, a citlivými miestami.


Benefity:

Podporuje energiu a vitalitu. Pomáha zlepšiť vzhľad mastnej pleti.

Popis vône:

Čistá, svieža, drevnatá, bylinková.

 

Spôsob získavania:
Destiláciou vodnou parou.

Zberná časť rastliny:
Listy.

Hlavná zložka:
α-pinene, δ-3-carene

Skúsenosti:

Na unavené nohy a slabú cirkulácii vmasírujte neriedený olej priamo na nohy. Pri menopauze a menštruačných problémoch vmasírujte olej na oblasť podbruška.
Na prostatu, hemoroidy a kŕčové žily naneste olej priamo na problematické miesto.

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu