Green Mandarin – Zelená mandarinka

Citrus nobilis

 

Esenciálny olej zelená mandarinka pochádzajúci z nezrelého ovocia mandarinkového stromu je známy pre podporu zdravia tráviaceho a imunitného systému.

Objednávacie číslo: 60205794
Veľkosť balenia: 15 ml

Maloobchodná cena: 43.67 €

Mám záujem


Charakteristika:

Tento olej sa získava z nedozretého ovocia mandarinkového stromu. Má upokojujúci účinok na nervový systém a napomáha zdravému tráveniu. Limonén, jedna z hlavných chemických zložiek má čistiace účinky a spolu s látkou y-Terpinen podporuje bunkové funkcie. Obsahuje antioxidanty a podporuje kardiovaskulárny systém. vytvára energické prostredie a rozptyľuje vôňu zelenej mandarinky po celom dome alebo pracovisku.

Použitie:

Pri vnútornom užívaní môže pomôcť upokojiť nervový systém. Užite jednu až dve kvapky na podporu imunitného systému. Rozpustite do sprejovej flaše na vyčistenie povrchu vašej kuchyne. Použite difúzne s levanduľou, mätou priepornou, bazalkou alebo santalovým drevom aby ste zažili emocionálne výhody týchto esenciálnych olejov.

Upozornenie:

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Vyvarujte sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Po aplikácii produktu sa vyhnite UV lúčom po dobu 12 hodín.


Benefity:

Podporuje zdravie tráviaceho, dýchacieho a nervového systému. Pomáha udržať zdravý imunitný systém. Po rozptýlení navodzuje upokojujúci a povznášajúci pocit.

Popis vône:

Mierne sladká a kvetinová vôňa citrusového ovocia.

 

Spôsob získavania:
Lisované za studena

Zberná časť rastliny:
kôra

Hlavná zložka:
Limonén, y-Terpinén

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu