Helichrysum – Slamienka

Helichrysum italicum

 

Slamienka sa často používa proti príznakom starnutia a je označovaná ako „večná kvetina“ pretože omladzuje a zlepšuje pleť.

Objednávacie číslo: 30410001
Veľkosť balenia: 5 ml

Maloobchodná cena: 120.00 €

Mám záujem


Charakteristika:

Slamienka ja malá trvácna bylinka, so striebornými lístkami a kvetmi, ktoré sa zhlukujú do guľovitého tvaru. Názov je odvodený z gréckeho Helios a Chrysos čo v preklade znamená slnko a zlato, ktoré odkazujú na farbu kvetov. Slamienka bola vysoko cenená už v starovekom Grécku a bola vyhľadávaná pre svoje zdravotné výhody. Je tiež známa pre svoje regeneračné vlastnosti na pleť. Rovnako je označovaná aj ako nesmrteľná bylinka, pretože sa používa v produktoch na omladzovanie pleti. Redukuje jej nedokonalosti a podporuje jej mladistvý vzhľad.

Emocionálne pôsobenie:

Olej proti bolesti.

Použitie:

Aplikovaný lokálne redukuje škvrny. Nanesením na tvár redukuje výskyt vrások a podporuje mladistvú a žiariacu pleť. Vmasírujte ho na zadnú stranu krku pre upokojujúci pocit.

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, alebo pod lekárskym dohľadom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom, a citlivými miestami.


Benefity:

Zlepšuje vzhľad pokožky. Môže prispievať k podpore zdravého metabolizmu.

Popis vône:

Bylinková, medová, vôňa po sene.

 

Spôsob získavania:
Destiláciou vodnou parou.

Zberná časť rastliny:
Kvety.

Skúsenosti:

Olej vmasírujte na problematické miesta pri kŕčových žilách, ružienke, šoku. Pri kožných problémoch, modrinách, ekzémoch, psoriáze a jazvách po kiahňach vmasírujte olej priamo na postihnuté miesto.

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu