Lemon – Citrón

Citrus limon

 

Čistiace a povzbudzujúce vlastnosti z neho robia jeden z najvšestrannejších olejov, nehovoriac, že je aj jedným z najpredávanejších olejov, ktoré doTERRA ponúka.

Objednávacie číslo: 30120001
Veľkosť balenia: 15 ml

Maloobchodná cena: 15.33 €

Mám záujem


Charakteristika:

Najpredávanejší esenciálny olej, ktorý má niekoľko výhod a všestranné využitie. Je silným čistiacim prostriedkom, ktorý čistí vzduch. Rovnako môže byť použitý aj ako netoxický čistiaci prostriedok v celom dome. Keď sa pridá do vody, poskytuje osviežujúcu a zdravú podporu po celý deň. Často sa pridáva do potravín na zlepšenie chuti dezertov a hlavných jedál. Pri vnútornom užití má čistiace a zažívacie výhody a pôsobí priaznivo na dýchací systém. Rozptýlený vo vzduchu pôsobí povzbudzujúco a bolo preukázané, že pomáha zlepšiť náladu.

Emocionálne pôsobenie:

Olej sústredenia.

Použitie:

Pri vnútornom užití pomáha pri sezónnych respiračných ťažkostiach. Niekoľko kvapiek citrónového esenciálneho oleja vo vode v rozprašovači sa môže použiť ako čistiaci prostriedok na nábytok. Ak potrebujete vyleštiť nábytok, pridajte niekoľko kvapiek do olivového oleja. Použitím namočenej handričky v citrónovom oleji môžete ochrániť kožené povrchy v domácnosti. Rozptýlený vo vzduchu pomáha vytvoriť povznášajúce prostredie.

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo pod lekárskym dohľadom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom, a citlivými miestami. Vyhnite sa slnečnému žiareniu po dobu 12 hodín od aplikácie oleja.


Benefity:

Čistí vzduch a povrchy nábytku. Prirodzene čistí telo a pomáha pri trávení. Podporuje dýchací systém. Navodzuje pozitívnu náladu.

Popis vône:

Čistá, čerstvá, citrusová, svetlá.

 

Spôsob získavania:
Lisovanie za studena.

Zberná časť rastliny:
Citrónová kôra.

Skúsenosti:

Pre pozdvihnutie nálady inhalujte 1 kvapku z dlaní podľa potreby. Pridajte 1 kvapku do vody, v ktorej umývate ovocie od postrekov. Na detoxikáciu organizmu vypite 1 - 2 kvapky v nápoji.

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu