Magnolia Touch – Magnólia

Michelia alba

 

Magnólia, ktorá sa používa v tradičných čínskych zdravotných postupoch už stovky rokov, je známa svojimi emocionálnymi výhodami a sviežou a presvedčivo sladkou arómou.

Objednávacie číslo: 60205420
Veľkosť balenia: 10ml

Maloobchodná cena: 43.67 €

Mám záujem


Charakteristika:

Kvet magnólie je rozšírená kvetina s druhmi rozptýlenými po celej južnej Ázii, Tichomorí a Severnej Amerike. Kvety magnólie, ktoré sa tiež nazývajú biele šampanské alebo biele orchidey, sa v tradičných čínskych zdravotných postupoch používajú ako pomôcka pri vytváraní pocitu rovnováhy v tele. Para destilovaná z odolných okvetných lístkov kvetu magnólie, dodáva éterickému oleju ovocnú a kvetinovú arómu, ktorá napomáha uvoľniť atmosféru. Rovnako ako levanduľa bergamot aj magnólia je primárne linalool, ktorý môže pomáhať pri pocitoch stresu alebo úzkosti Magnolia Touch, odborne kombinovaná s frakcionovaným kokosovým olejom, zvlhčuje a upokojuje pokožku. Pridajte do svojej každodennej rutiny, aby ste udržali pokožku čistú a hydratovanú. Ako osobná vôňa poskytuje Magnolia Touch neustále pohodlie vašej nálade pri povznášaní a osviežovaní.

Emocionálne pôsobenie:

Olej súcitu

Použitie:

Používajte Magnolia Touch denne ako svoju novú osobnú vôňu.
Kombinujte lokálne s bergamotom alebo Ylang Ylangom na podporu zdravo vyzerajúcej pleti a prispôsobenie vašej každodennej vône.
Naneste na spodnú časť chodidiel a vytvorte pocity pokoja a relaxácie.

Upozornenie:

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Vyvarujte sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.


Benefity:

Upokojujúci a relaxačný účinok. Pomáha udržať čistú a zdravo vyzerajúcu pleť. Zmierňuje pocit úzkosti.

Popis vône:

Ovocná, kvetinová, balsamická vôňa.

 

Hlavná zložka:
linalool

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu