MelaleucaTouch – Čajovník

 

dōTERRA Melaleuca Touch je ideálnou zmesou na jemnú a citlivú pokožku vďaka dokonalej kombinácii čajovníka a frakcionovaného kokosového oleja. Čajovník je známy najmä svojimi čistiacimi účinkami. Používa sa na čistenie pokožky a nechtov a tiež na podporu zdravej pleti. Čajovník sa tiež často používa na zjemnenie občasného podráždenia pokožky.

Objednávacie číslo: 60200226
Veľkosť balenia: 10 ml

Maloobchodná cena: 19.33 €

Mám záujem


Emocionálne pôsobenie:

Olej energetických hraníc.

Použitie:

Zmes Melaleuca Touch nanášajte priamo na postihnutú pokožku, ak chcete zjemniť jej občasné podráždenie. Ak potrebujete dodatočné očistné účinky, skombinujte ju s čistiacim gélom na tvár. Môžete ju tiež naniesť na pokožku po holení. Ak chcete mať zdravo vyzerajúce nechty na rukách a nohách, naneste ju na ne hneď po osprchovaní.

Upozornenie:

Môže spôsobiť senzitivitu kontaktného miesta. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo pod lekárskym dozorom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Zabráňte kontaktu s ušami, očami a inými citlivými miestami.


Benefity:

Čajovník je známy pre svoje očistné a omladzujúce účinky na pleť. Ideálny ako pre deti, tak aj pre dospelých. Je zriedený pre jednoduché nanášanie.

Popis vône:

Trávová, zelená.

 

Spôsob získavania:
Destilácia vodnou parou.

Zberná časť rastliny:
Listy.

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu