Myrrh – Myrha

Commiphora myrrha

 

Je známa tým, že má silné čistiace vlastnosti, keď je nanesená na krk a ústa. Rovnako môže byť použitá na podporu pohody a emocionálnej rovnováhy.

Objednávacie číslo: 30160001
Veľkosť balenia: 15 ml

Maloobchodná cena: 88.00 €

Mám záujem


Charakteristika:

Staroveké záznamy nám ukazujú, že myrha bola natoľko cenená, že ju vyvažovali zlatom. Esenciálny olej z myrhy je získaný z lepkavej živice a po stáročia bol používaný pre svoje výhody pre zdravie. V minulosti bola používaná aj ako parfum alebo kadidlo, používala sa pri balzamovaní a pri náboženských obradoch. Má silné čistiace účinky, najmä v ústach a v krku. Upokojuje pokožku a podporuje ju hladkú, mladistvú a podporuje emocionálnu rovnováhu.

Emocionálne pôsobenie:

Olej matky zeme.

Použitie:

Pridajte jednu až dve kvapky do svojej zubnej pasty, aby ste zvýšili čistiaci efekt. Rozptýľte ho vo vzduchu, aby ste pozdvihli náladu. Pridajte ho do svojho krému, pretože pomáha znížiť výskyt jemných vrások. Rovnako pridajte dve kvapky do šálky s vodou s agáve alebo medom, pomáha tak zmierniť žalúdočnú nevoľnosť.

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, alebo pod lekárskym dohľadom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom, a citlivými miestami.


Benefity:

Má silné čistiace účinky, najmä na krk a ústa. Podporuje hladkú a mladistvo vyzerajúcu pleť. Podporuje emocionálnu rovnováhu.

Popis vône:

Horúca, dymová, bylinková, drevnatá, suchá.

 

Spôsob získavania:
Destiláciou vodnou parou.

Zberná časť rastliny:
Živica.

Skúsenosti:

Proti vráskam, ekzémom a ranám pridajte 2 kvapky do vášho denného krému. Proti nevoľnosti pri trávení a kŕčoch vamasírujte 2 kvapky na oblasť žalúdka. Proti plesni na nechtoch naneste olej vatovým tampónom na nechty.

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu