Petitgrain – Petitgrain

Citrus aurantium

 

Petitgrainový esenciálny olej pochádza z horkého pomarančovníka. Má dlhú históriu používania v tradičnej medicíne. Petitgrain prináša upokojenie a uvoľnenie a zmierňuje pocit napätia a stresu.

Objednávacie číslo: 49520001
Veľkosť balenia: 15 ml

Maloobchodná cena: 41.33 €

Mám záujem


Charakteristika:

Petitgrainový esenciálny olej sa získava zo stromu horkého pomarančovníka, ktorý má dlhú históriu v zdravotníckom využití. Používa sa vnútorne na podporu zdravého imunitného systému a pomáha funkcii nervového systému. Petitgrain sa využíva v priemysle s vôňami, pridáva sa do telových sprejov, parfémov, telových mliek a prináša sviežu bylinnú vôňu, ktorá je obľúbená u žien aj u mužov.

Emocionálne pôsobenie:

olej pôvodu

Použitie:

Pred spaním nakvapkajte niekoľko kvapiek oleja Petitgrain spolu s levanduľou alebo bergamotom na vankúše a posteľnú bielizeň. Petitgrain obľubujú muži aj ženy - môže sa použiť ako telový sprej, pleťové mlieko a kolínska s osobitou kvetinovou vôňou. Nakvapkajte pár kvapiek na žinku alebo lufu s mydlom a vychutnajte si relaxačnú arómu počas sprchovania.

Upozornenie:

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Vyvarujte sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.


Benefity:

Utišujúca a uvoľňujúca aróma. Podporuje pokojný spánok. Poskytuje antioxidačnú podporu.

Popis vône:

Svieža jemne bylinná kvetinová vôňa.

 

Spôsob získavania:
Destilácia vodnou parou

Zberná časť rastliny:
list

Hlavná zložka:
Linalylacetát, linalool, alfa-terpineol

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu