Rose Touch – Ruža Touch

Rosa damascena

 

Náročný a delikátny proces zberu a destilácie okvetných lístkov z ruží vytvára sladkú arómu, ktorá je známa v parfumérii a v priemysle s esenciálnymi olejmi. Ruža Touch dokáže podporiť zdravý, dokonalý tón pleti a môže byť použitá ako romantická osobná vôňa.

Objednávacie číslo: 60201813
Veľkosť balenia: 10ml

Maloobchodná cena: 110.33 €

Mám záujem


Charakteristika:

Rose Touch kombinuje frakcionovaný kokosový olej s éterickým olejom ruže, jedným z najcennejších éterických olejov na svete. Náročný a krehký proces zberu a destilácie ružových lístkov vytvára sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je známa v priemysle parfumov a éterických olejov. Rose Touch poskytuje užívateľovi nespočetné množstvo aplikácií a možností použitia, ktoré sú cenovo dostupné a pohodlné.
Rose Touch je možné aplikovať na pulzné body pre povznášajúcu arómu po celý deň. Môže sa použiť na vyrovnanie úrovne vlhkosti v pokožke, na zníženie výskytu nedokonalostí pokožky a na podporu zdravého a rovnomerného odtieňa pokožky. Rose Touch je možné aplikovať aj na krk a zápästia, čím sa získa krásna a romantická osobná vôňa.

Emocionálne pôsobenie:

olej božskej lásky

Použitie:

Nanášajte na krk a zápästie ako osobnú vôňu. Použite v masáži na povznášajúci a obohacujúci zážitok. Používajte na krk a spodnú časť chodidiel pre emocionálne pozdvihnutie. Používajte počas vášho večerného rituálu starostlivosti o pleť, ak chcete vyrovnať hladinu jej vlhkosti. Aplikujte dvakrát denne na problémovú oblasť, aby sa znížil výskyt nedostatkov pokožky.

Upozornenie:

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Vyvarujte sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.


Benefity:

Má povznášajúce účinky na emócie. Pomáha vyrovnať hladinu vlhkosti v pokožke. Znižuje výskyt nedokonalostí pokožky.

Popis vône:

Sladká kvetinová vôňa.

 

Spôsob získavania:
Destilácia vodnou parou

Zberná časť rastliny:
ružové lístky

Hlavná zložka:
Citronellol, geraniol, nerol

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu