Sandalwood - Indian – Santalové drevo - Indické

Santalum album

 

Sladká a drevitá vôňa esenciálneho oleja santalového dreva je odrazom upokojujúcich výhod, ktoré však môžu byť použité aj pri nedokonalostiach pleti alebo pre zvýšenie nálady pri meditácií.

Objednávacie číslo: 30210001
Veľkosť balenia: 5 ml

Maloobchodná cena: 112.00 €

Mám záujem


Charakteristika:

Drevo aj olej boli vysoko cenené po stáročia a má zdokumentovanú dlhú históriu používania. Tradične bol používaný ako kadilo pri náboženských obradoch alebo na prehĺbenie meditácie a starí Egypťania ho používali pri balzamovaní. Santalové drevo je veľmi prospešné aj na pleť – pomáha znižovať výskyt kožných nedokonalostí a podporuje zdravú a hladkú pleť. Má sladkú a drevitú vôňu, ktorá pomáha zlepšovať náladu a často je používaný pri meditácii pre svoje upokojujúce účinky.

Emocionálne pôsobenie:

Olej posvätného uctievania.

Použitie:

Pri domácom kúpeli naplňte misku s horúcou vodou , pridajte jednu až dve kvapky santalového esenciálneho oleja, nakloňte sa nad misku a hlavu si prikryte uterákom. Po naparení sa vaša pokožka bude cítiť omladená. Naneste jednu až dve kvapky do vlhkých vlasov – dodá im hodvábny lesk. Rozptýlený vo vzduchu alebo priamo inhalovaný olej pomáha zmierniť napätie a vyvažuje emócie.

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, alebo pod lekárskym dohľadom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom, a citlivými miestami.


Benefity:

Podporuje zdravo vyzerajúcu a mladistvú pokožku. Redukuje kožné nedokonalosti. Zlepšuje náladu. Často sa využíva pri meditácii pre svoje upokojujúce vlastnosti.

Popis vône:

Drevitá, suchá, sladká.

 

Spôsob získavania:
Destiláciou vodnou parou.

Zberná časť rastliny:
Drevo.

Skúsenosti:

Na jazvy a akné naneste 2 kvapky oleja na postihnuté miesto. Proti stresu a na meditáciu difúzujte 2 kvapky esenciálneho oleja. Pri zápale dutín vmasírujte olej na postihnutú oblasť alebo užite 2 kvapky v pohári vody.

 


Esenciálne oleje doTERRA sú

• stopercentne prírodné a nevzniká na nich závislosť

• účinnejšie ako lieky z lekárne

• lacnejšie ako väčšina predpisovaných liekov

Čítajte viac >

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu