HD Clear Facial Kit – HD Clear balíček

 

Príznaky problémovej pokožky môžu začať už v ranom dospievaní a postihovať jednotlivcov všetkých vekových skupín. Mnoho ľudí má problémy s pleťou už roky, skúšajú veľa výrobkov, krutých chemikálií a abrazívnych ošetrení, aby získali čistú pleť. doTERRA vytvorila lepší spôsob riešenia problémov s pleťou už v ich jadre. A to prirodzene a efektívne. Predstavujeme technológiu HD Clear, pokrokovú líniu prírodných produktov, ktoré kombinujú silu esenciálnych olejov a rastlinných extraktov tak, aby ste dosiahli požadované výsledky čistej a hladkej pokožky.
HD Clear je trojstupňový systém, ktorý funguje synergicky. Pri každom použití dôkladne vyčistí a očistí pokožku a dodá jej optimálnu hydratáciu na vyváženú úroveň.
HD Clear je vyrobený z čistých rastlinných extraktov a zložky v ňom sú jemné a upokojujúce pokožku, ale za to účinné. Používanie HD Clear Every day pomáha znižovať výskyt škvŕn, podporovať jasnú a zdravú pleť a upokojiť pokožku. HD Clear poskytuje prirodzené riešenie problémovej pokožky všetkých vekových kategórií.

Objednávacie číslo: 42700001
Veľkosť balenia: 3 kusy

Maloobchodná cena: 78.33 €

Mám záujem


Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu