Bone Nutrient Essentials Complex – Esenciálny komplex na kosti

 

Ženský esenciálny výživový komplex obsahujúci zmes vitamínov a minerálov nevyhnutných pre zdravie kostí u žien v dospievajúcom veku a pre ženy v menopauze. Je formulovaný s biologicky dostupnými formami prírodných živín, ktoré obsahujú vitamíny C a D, plus vápnik, horčík a ďalšie stopové minerály, ktoré podporujú zdravú kostnú hustotu.

Objednávacie číslo: 35240001
Veľkosť balenia: 120 kapsúl

Maloobchodná cena: 24.00 €

Mám záujem


Charakteristika:

Prieskumy príjmu potravy naznačujú, že ženy konzumujú o polovicu menej odporúčaných množstiev vápnika a iných kostných živín pre ich optimálne zdravie. Tento nedostatok sa vyskytuje u dospievajúcich dievčat, ktorých mladé kosti absorbujú živiny takmer dvojnásobne viac ako kosti u dospelých žien. Vytváranie silných kostí a udržiavanie kostnej hustoty sú súčasťou stratégie celoživotného zdravia.

Použitie:

Dospievajúce dievčatá a ženy môžu užívať 4 kapsuly denne s jedlom.

Upozornenie:

Tehotné a dojčiace ženy by mali jeho použitie konzultovať s lekárom. Neobsahuje pšeničné a mliečne zložky. Uschovávajte ho na chladnom a suchom mieste.

Benefity:

Poskytuje optimálne množstvo vitamínov a minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre vývoj a udržanie zdravých kostí. Obsahuje 100% odporúčanej dennej dávky vápnika a horčíka. Obsahuje vitamíny D2 a D3, ktoré pomáhajú kostiam absorbovať vápnik.

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu