dōTERRA Serenity Restful Complex Softgels –

 

Výživový doplnok je kombináciou levanduľového esenciálneho oleja a prírodných rastlinných výťažkov vo vegetariánskej mäkkej gélovej kapsuli, ktorý vám pomôže navodiť spánok, bez toho, aby ste sa na druhý deň cítili ospalo.

Objednávacie číslo: 34390001
Veľkosť balenia: 60 gélových kapsúl

Maloobchodná cena: 32.33 €

Mám záujem


Charakteristika:

Odporúčanou dĺžkou spánku dospelého človeka je približne 7 - 8 hodín. Vedci odhalili, že 33% ľudí má ťažkosti so spánkom alebo trpia nespavosťou. Nedostatok primeraného spánku ovplyvňuje našu schopnosť schudnúť alebo udržať zdravú váhu. Ovplyvňuje to, ako sa cítime či správame. Negatívne ovplyvňuje aj naše kardiovaskulárne zdravie. Získanie primeraného spánku je nevyhnutné na fyzické a duševné zotavenie z požiadaviek každodenného života. Existujú stovky rôznych odporúčaní, rodinných receptov, výrobkov a doplnkov stravy, ktoré tvrdia, že vám pomôžu. Avšak to, čo môže byť účinné pre jednu osobu, nemusí vôbec pomôcť inému. Teraz máme riešenie, ktoré využíva historicky dokázané ingrediencie.

Použitie:

Užite jednu až dve kapsule pred spaním.

Upozornenie:

Udržujte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy by jeho použitie mali konzultovať s lekárom. Po otvorení uschovávajte na chladnom a suchom mieste.

Benefity:

Zmierňuje občasnú nespavosť. Podporuje zdravú relaxáciu a pokojný spánok. Upokojuje nervový systém. Pomáha znížovať stres.

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu