IQ Meaga – IQ Mega

 

Výživový doplnok z rybieho oleja, ktorý je dochutený esenciálnym olejom Divokého pomaranča. Poskytuje 1300 mg koncentrovaných omega-3 mastných kyselín na jednu porciu. Obsahuje základné živiny DHA a EPA na podporu zdravého mozgu, kardiovaskulárnych a imunitných funkcii. Je určený na denné užívanie deťmi aj dospelými v kombinácii so žuvacími tabletami doTERRA a2z.

Objednávacie číslo: 34490001
Veľkosť balenia: 150 ml

Maloobchodná cena: 54.33 €

Mám záujem


Charakteristika:

Esenciálne mastné kyseliny sú živinami potrebnými pre mnohé kľúčové funkcie ľudského tela vrátane bunkového rastu, vývoja mozgu, svalovej aktivity, imunity či zdravia kĺbov. Zatiaľ čo niektoré mastné kyseliny sa produkujú vnútri tela, esenciálne mastné kyseliny získavame z potravín, ktoré konzumujeme. Pre optimálne zdravie by ľudia mali prijať esenciálne mastné kyseliny omega-6 a omega-3 v pomere 1 : 1. Bohužiaľ, vzhľadom na množstvo omega-6 mastných kyselín obsiahnutých v rastlinných olejoch a našu spotrebu vyprážaných a mastných jedál sa prijímajú v pomere 15 : 1.
Obnovenie rovnováhy medzi omega-6 a omega-3 mastnými kyselinami je dôležitým krokom medzi k udržaniu zdravého tela. To sa dá dosiahnuť znížením príjmu potravín s vysokým obsahom omega-6 mastných kyselín a zvýšením príjmu potravín, ktoré sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny. Ryby sú vynikajúcim zdrojom diétnych omega-3 mastných kyselín. Vzhľadom na rastúcu úroveň toxínov a ťažkých kovov prítomných v mnohých svetových oceánoch nie je denná spotreba rýb ako zdroj omega-3 mastných kyselín pre niektorých spotrebiteľov prijateľná. Ako riešenie sa odporúča jedna denná dávka IQ Mega, ktoré poskytuje 1 300 mg čistých, mikrofiltrovaných morských lipidov s 900 mg DHA a 400 mg EPA omega-3 esenciálnych mastných kyselín.

Použitie:

Jedna čajová lyžička denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení udržujte doplnok v chlade a spotrebujte ho do 100 dní.

Upozornenie:

Tehotné a dojčiace ženy a ľudia pod lekárskym dohľadom by jeho použitie mali konzultovať s lekárom. Nepoužívajte, ak je bezpečnostná pečať porušená alebo chýba. Neobsahuje lepok, mliečne, pšeničné, sójové a orechové výrobky.

Benefity:

Podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému, kĺbovej funkcie a imunitného systému. Chráni pred oxidáciou lipidov a podporuje zdravú funkciu mozgu, pokožky, očí a nervového systému.

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu