PB Assist Jr – PB Assist Jr

 

Práškový probiotický doplnok určený pre deti alebo dospelých, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním tabliet.

Objednávacie číslo: 34420001
Veľkosť balenia: 30 sáčkov

Maloobchodná cena: 40.67 €

Mám záujem


Charakteristika:

Náš tráviaci trakt má približne 100 biliónov probiotických baktérií označovaných ako mikroflóra. To je 10krát viac ako celkový počet buniek, ktoré tvoria ľudské telo! Keď premýšľame o baktériách, zvyčajne si myslíme, že sú nezdravé, a že by sme sa ich mali zbaviť. Avšak náš tráviaci systém obsahuje dobré alebo zdravé baktérie, ktoré môžu hrať veľmi dôležitú úlohu v našom zažívacom a imunitnom systéme.
Na podporu rovnováhy mikroflóry mnohí zdravotnícki odborníci odporúčajú konzumovať fermentované potraviny ako jogurt, kyslá kapusta a kefír, ale veľkým prínosom môže byť aj probiotický doplnok.

Použitie:

Skonzumujte obsah jedného vrecka denne. Obsah vysypte priamo do úst alebo zalejte vodou, primiešajte do jogurtu či smoothie. Nezalievajte horúcou vodou.

Benefity:

Udržiava zdravú bilanciu črevnej mikroflóry. Podporuje zdravé fungovanie tráviaceho a imunitného systému. Pomáha optimalizovať metabolizmus a vstrebávanie živín. Podporuje zdravú funkciu pľúc a dýchacích ciest. Prispieva k vnútornej rovnováhe a podpore zdravia obličiek, močového mechúra a močových ciest.

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu