Phytoestrogen Essential Complex – Esenciálny kompelx Phytoestrogen

 

Takmer každá funkcia ženského tela je kontrolovaná hormónmi. Rovnováha hladín hormónov ovplyvní zdravie a emočnú pohodu ženy od dospievania až po jej prechod do menopauzy. dōTERRA Phytoestrogen Essential Complex je zmes štandardizovaných rastlinných fytoestrogénov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu jemne a prirodzene. Konzumácia správnych hormónov môže pomôcť znížiť nepríjemné problémy súvisiace s PMS a prechodom v menopauze. Poskytuje dodatočnú podporu pre zdravé kosti, srdce, prsné tkanivo a iné telesné štruktúry.

Objednávacie číslo: 35260001
Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Maloobchodná cena: 56.00 €

Mám záujem


Charakteristika:

Výber prírodných doplnkových produktov ako súčasti celkovej stratégie v oblasti zdravotnej starostlivosti. Takmer každá funkcia v ženskom tele je riadená hormónmi. Estrogén a progesterón sú obzvlášť dôležitými hormónmi ovplyvňujúce zdravie a emočnú pohodu ženy počas jej života. Vysoká produkcia estrogénu u mladých žien môže mať za následok problémy súvisiace s menštruáciou, zatiaľ čo nízka produkcia estrogénu môže mať vplyv na mnohé aspekty ženského reprodukčného zdravia po menopauze. Vyrovnávanie hladiny estrogénu pomôže minimalizovať mesačné výkyvy hormónov.

Použitie:

Odporúčané dávkovanie u žien pred menopauzou je 1 kapsula denne s jedlom. U žien po menopauze 2 kapsuly denne s jedlom. Výživový doplnok sa odporúča dopĺňať s esenciálnym komplexom na kosti - doTERRA Nutrient Bone Essentials Complex a Lifelong Vitality Pack.

Upozornenie:

Tehotné a dojčiace ženy by mali jeho použitie konzultovať s lekárom. Neobsahuje pšeničné a mliečne zložky. Tento produkt dopĺňa hormonálnu substitučnú liečbu, nie je však jej náhradou.

Benefity:

Poskytuje doplnkové fytoestrogény, ktoré pomáhajú vyrovnávať a podporovať hladiny hormónov. Poskytuje nutričnú podporu riadenia estrogénu. Môže sa použiť na doplnenie správneho stravovania, výkonu a hormonálnej terapie, aby sa minimalizovali nepríjemné príznaky PMS a prechod do menopauzy. Podporuje zdravé kosti, srdce, prsné tkanivo a iné telesné štruktúry.

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu