Vegan Lifelong Vitality Pack – Vegetariánsky balíček celoživotnej vitality

 

Ako jeden z najobľúbenejších produktov doTERRA je plný základných živín, ktoré pomáhajú podporovať energiu, zdravie a celoživotnú vitalitu.

Objednávacie číslo: 60201121
Veľkosť balenia: 30 dňová kúra

Maloobchodná cena: 106.67 €

Mám záujem


Charakteristika:

Tri hlavné produkty balíčka doTERRA Lifelong Vitality - Alpha CRS+, xEO Mega a Microplex VMz - sú navrhnuté tak, aby vám poskytli nevyhnutné živiny a silné metabolické faktory pre optimálne zdravie, energiu a dlhú životnosť.
Naše zdravie a vitalita závisí od mnohých faktorov, vrátane stravy, telesnej aktivity, regulácie hmotnosti, odpočinku, stresu, vystavenia toxínom a dedičným genetickým predispozíciam na choroby. Zatiaľ čo niektoré z týchto premenných sú mimo našej úplnej kontroly, prelomový vedecký výskum odhaľuje mnohé spôsoby, ktorými môžeme ovplyvniť, a dokonca aj kontrolovať, významné faktory starnutia. Dlhý život plný vitality a zdravého starnutia začína tým, že vašim bunkám poskytnete základné nutričné a metabolické faktory, ktoré im pomáhajú.

Použitie:

Dospelým sa odporúča užiť štyri kapsule denne z každého doplnku s jedlom.

Benefity:

Podporuje zdravý metabolizmus, zdravie kostí, imunitného a kardiovaskulárneho systému. Podporuje zdravie vlasov, nechtov a pokožky, zdravú funkciu pečene a tráviaceho systému, pľúc a dýchacích ciest.

Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu