Align – Zmes vnútorného stredu

 

Cítite sa rozpoltený a nemáte kontrolu nad vaším osudom? Aromaterapia a niekoľko jednoduchých jogínskych pozícií vnútorného stredu môžu navodiť pocit mieru a zmyslu vedúci k obnove odhodlania. Každodenným cvičením si pripomínajte svoju vlastnú hodnotu a zostaňte vo svojom vnútri pokojný. Esenciálne oleje bergamotu, koriandra, majoránu, mäty piepornej, ruže a čistý výťažok z jazmínu v základe s frakcionovaným kokosovým olejom vám v zmesi vnútorného stredu dōTERRA Align pomôžu udržať si vieru v seba a zostať otvorený všetkým možnostiam.

Objednávacie číslo: 60205609
Veľkosť balenia: 5ml

Maloobchodná cena: 26.33 €

Mám záujem


Použitie:

• Naneste do okolia srdca, na zápästie a zátylok, aby ste podporili pocit sebaprijatia a ľahkosti.
• Užívajte si výhody zmesi Align kedykoľvek sa cítite apatický a nesústredený.
• Ideálne jogínske pozície v kombinácii s vôňou Align sú bojovník II, trojuholník a brána.
• Môžete použiť pri cvičení jogy alebo kedykoľvek počas dňa.

Benefity:

Podporuje účinné cvičenie jogy. Navodzuje pocity sebaprijatia, dôvery a ľahkosti. Povzbudzuje harmóniu a postupné uvoľnenie.

Upozornenie:

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými
časťami tela.

Zloženie:

Esenciálne oleje plodu bergamotu, semien koriandru, listu majoránu, kvetov mäty piepornej, geránia, bazalky, ruže, jazmínu, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom.


Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu