Brave – Zmes odvahy

 

Začnite každý deň s dôverou a odvahou. Naneste zmes na pulzné body a krk. Brave kombinuje divoký pomaranč, amyris, osmant a škoricu v jemnej a rýchlej aplikačnej metóde zmiešanej odborne s frakcionovaným kokosovým olejom. Vďaka svetlej a hrejivej aróme je Brave perfektnou zmesou, ktorá vás osvieži a posilní, keď sa necítite motivovaní. Vďaka jedinečnému éterickému oleju z amyrisového dreva pomáha Brave vytvoriť pokojné prostredie. Predtým, ako sa vysporiadate s veľkými (alebo malými) momentami života, naneste Brave na spodnú časť chodidiel a chrbta rúk, aby ste si vštepili odvahu a pozitivitu, s ubezpečením, že dokážete dosiahnuť čokoľvek.

Objednávacie číslo: 60206618
Veľkosť balenia: 10 ml

Maloobchodná cena: 32.67 €

Mám záujem


Emocionálne pôsobenie:

olej odvahy

Použitie:

Pohodlne používajte Brave zmes počas celého dňa na povzbudenie pocitov viery v seba samého. Používajte Brave pred novými alebo náročnými situáciami na podporu pocitu odvahy a sebavedomia.

Benefity:

Povzbudzuje zmysly. Podporuje dobrú náladu po nanesení na pulzné body alebo chrbát rúk. Dodáva pocit sebaistoty a odvahy.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Možná citlivosť pokožky. Ak ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Chráňte pred očami, vnútornými ušami, ústami a citlivými oblasťami.

Zloženie:

divoký pomaranč, amyris, osmant a škorica na báze frakcionovaného kokosového oleja


Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu