Steady – Uzemňujúca zmes

 

Uzemňujúca zmes Steady je vynikajúca na každodenné použitie alebo vždy, keď to potrebujete. Má jemnú, lákavú a jemne ovocnú vôňu, ktorá dokáže pomôcť navodiť pocity uvoľnenia a pokoja. Zmes Steady čerpá z jedinečných účinkov esenciálnych olejov, ako je olej amyrisu, jedle balzamovej, koriandra a magnólie. Sú dokonale zmiešané s frakcionovaným kokosovým olejom, aby poskytli upokojenie vhodné pre všetky typy pleti. Oleje amyrisu a jedle balzamovej sú teplé oleje z dreva, ktoré podporujú pocity ubezpečenia. Keď pociťujete preťaženosť, potrite si zmesou Steady zátylok alebo zápästia a zhlboka sa nadýchnite. Vaša nálada sa opäť vráti do normálu.Zmes Steady upokojuje pokožku a povznáša, preto je vynikajúca ako zmes na každý deň.

Objednávacie číslo: 60206617
Veľkosť balenia: 10 ml

Maloobchodná cena: 23.33 €

Mám záujem


Použitie:

Utišujúco vplýva na pokožku a emócie. Steady sa môže používať v období plnom nerovnováhy na upokojenie mysle a uvoľnenie tela.
• Použite zmes Steady na navodenie pocitov pokoja počas dňa.
• Naneste na zátylok alebo chodidlá po dni plnom zážitkov na posilnenie pocitov vyrovnanosti.

Benefity:

Podporuje snahu o pokojnú a vyrovnanú náladu
Navodzuje pocit uvoľnenia celého tela
Pomáha zamerať myseľ na to, čo je najdôležitejšie

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Možná citlivosť pokožky. Ak ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vaším lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, ústami a citlivými časťami tela.

Zloženie:

olej amyrisu, jedle balzamovej, koriandra a magnólie v základe frakcionovaného kokosového oleja


Chcem sa zaregistrovať v doTERRA a objednávať si oleje

Chcem zľavu